Data powstania strony 9 XI 2003r.

Data ostatniej modyfikacji 11 XI 2003r.

Rok 2003

3 VI 2003 Zauważyłem, że rojniki na moim skalniaku przy domu zaczęły wariować. Ale nie spodziewałem się, że ich szaleństwo osiągnie aż takie rozmiary.

Co się dzieje??? Czarnobyl??? Mutanty jakieś mi się posadziły? Przecież przez te kilka lat wszystko było w moim skalniaku normalnie, a w tym roku świat rojników zwariował??????

Troszkę inne ujęcie - bardzo lubię tak ustawiać aparat - widać wtedy linię rojników. Kurde! Ileż to już lat te kępy u mnie rosną. A pamiętam jak sadziłem malutkie, pojedyncze rozetki do ziemi.... Kiedy to było.....

Takim pięknym kwiatem kwitnie rojnik posadzony w granitowej doniczce. Na powyższym zdjęciu prawie tego kwiatu nie widać - a jest bardzo piękny. Dobry aparat jest lepszy niż ludzkie oko!

Tak - a przecież ten kwiatek ma wielkość monety jednozłotowej. Prawda, że jest piękny na tym zdjęciu - i taki jest w rzeczywiśtości.

 

 

23 VI 2003 Wystarczyło zaledwie dwadzieścia dni by szalejące rozety rojników zamieniły się w prawdziwe kwiatostany. To po prostu dzieje się w oczach i fajnie jest obserwować tę przemianę.

W tym roku rojniki rzeczywiście zwariowały...

 

 

28 VI 2003 I już na tych szalonych łodygach rozkwitły pierwsze kwiaty.

A to zdjęcie strasznie oszukuje - te kwiaty wcale nie są tak ładne. Szarobrązowe, małe, po prostu brzydkie.
To zdjęcie jest po prostu za dobre
:-))
...no i to też!

 

Statystyka od 20 VII 2000r.

 

 Valid HTML 4.01 Transitional
Ta strona spełnia standardy kodu HTML 4.01 Transitional