Data powstania strony : 14.09.1999r.

Data ostatniej aktualizacji : 26.09.1999r.

M ó j

S t a w

Nazywam się Leszek Bielecki. Urodziłem się w 1956 roku. W roku 1994 rozpocząłem budowę domu. W ogrodzie chciałem mieć małe oczko wodne. W trakcie budowy zmieniały się marzenia i pojawiały się nowe pomysły. I także zmieniały się wyobrażenia o oczku. Robiło się coraz większe.Przestawało być plastikową donicą a stawało się żyjącym Wszechświatem.

W końcu przyjechała koparka i powstał Mój Staw... . Zaraz,zaraz ! Oj!, nie tak szybko i prosto jak się pisze. Trwało to i trwało!

I chyba długo jeszcze będzie trwać, bo w przyrodzie nic nie ma końca.Są zimy,są lata...Ciekawie jest patrzeć na życie i otoczenie stawu.Na ważki w upalny sierpniowy dzień i nawed na lód, gdy na dworze jest -20.A tam na dnie coś żyje uśpione w letargu i czeka na wiosnę...Lubię mój staw.


Na mojej stronie przedstawię jak zmieniał się on w czasie powstawania.

i będę przedstawiać jak się będzie zmieniać w przyszłości.


Tak wyglądał 1 sierpnia 1999 w pierwszą rocznicę jego powstania

Jak wyglądał gdy powstawał i jak będzie wyglądać w przyszłości znajdować się będzie na poszczególnych podstronach z latami.


Jeszcze wiele rzeczy nie umiem zrobić, ale się nauczę i zrobię - przecież zbudowałem dom i staw, posadziłem drzewa, mam wspaniałą córkę, to chyba potrafię wszystko....


25-26.09.1999r sobota - niedziela

Sobota - mam skaner - jest OK (320zł za 600x1200 to chyba dobry zakup)- chyba jestem zadowolony - jakość jest wystarczająca - już szaleję ze zdjęciami - wrócił do łaski guzik 1996 - no przecież wtedy najbardziej intensywnie myślałem jak to wszystko zrobić aby było super ( no i jeszcze "troszeczkę" myślałem, skąd na to wszystko wziąść pieniądze). Efekt tych prac - przybyła strona za 1996 rok. Niedziela - działają już wszystkie strony.Oczywiście wszystko jest jeszcze w trakcie prac - zdjęć będzie przybywać - dwa dni przy komputerze - starczy, na razie trzeba odpocząć - przecież jest niedziela.A i tak wieczorem siadam do maszyny - kończę stronę za 1998 rok - najwyżej coś będę jeszcze dopisywać.Fajnie jest coś skończyć i być z tego zadowolonym.

24.09.1999r.

Miałem chwilkę luzu w pracy - zrobiłem 4 skany - strona 1999 wreszcie działa - a już jutro mam mieć zamówiony kolejny skaner - tym razem 600x1200. Będzie sobota,niedziela - coś chyba wreszcie przybędzie. ( wykasowałem 2 nie potrzebne guziki z 1995 i 1996 - trochę się widocznie kilka dni temu rozpędziłem przy robieniu guziczków - w tych latach to jeszcze wszystko co ze stawem to było w marzeniach )

23.09.1999r.

No nareszcie coś ruszyłem ze stroną z linkami - już działa.Trzeci skaner dalej mnie nie zadowala.Zamówiłem teraz o rozdzielczością 600x1200 .Taki to powinien już być chyba dobry. (jak skanuję kota na trawie to chcę widzieć kota na trawie, a nie kota na zielonym tle).

20.09.1999r.

Strony z różnościami i linki nie działają tylko z braku czasu.
Strony z latami nie działają bo już drugi skaner ,który kupiłem był uszkodzony - jutro mam mieć trzeci.
Ale poskanować tyle zdjęć i choć troszkę je opisać - oj, to trochę potrwa.
Strona Żony taka uboga bo nie mam więcej skanów (patrz wyżej).

Strona znajduje się na serwerze www.republika.pl
www.republika.pl